Aktualności

Maj 2016

stadtraum Polska na Targach Autostrada / Europarking 2016

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na XXII Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA –POLSKA, które odbędą się od 31 maja do 2 czerwca 2016 r. w Kielcach. Imprezie towarzyszy m.in. II Salon Techniki Parkingowej EUROPARKING.

Firma stadtraum przygotowała ciekawą ofertę nowoczesnych rozwiązań i produktów wspomagających projektowanie i optymalizację ruchu drogowego a także zarządzanie e-mobilnością i parkowaniem. Zaprezentujemy oprogramowanie LISA+, kompleksowe narzędzie przeznaczone dla inżynierów ruchu, służące do analizy i oceny skrzyżowań, projektowania i symulacji programów sygnalizacji świetlnej, testowania sterowania akomodacyjnego oraz programowania sterowników. Na naszym stoisku będzie się można zapoznać z bardzo praktycznym i uniwersalnym systemem ładowania pojazdów elektrycznych. Wspólnie z firmą CALE Polska zapraszamy również do wypróbowania innowacyjnych parkomatów CWT Compact oraz aplikacji sieciowej przeznaczonej do kompleksowego zarządzania tymi urządzeniami.

W tym roku postanowiliśmy zaaranżować naszą ekspozycję na terenie zewnętrznym. Znajdą nas Państwo przy hali G, na stoisku nr. ZG22.