Oferty pracy

Dołącz do zespołu stadtraum Polska – doświadczonego biura inżynieryjnego, które realizuje projekty drogowe, organizacji i sterowania ruchem oraz komunikacji zbiorowej. Tworzy też rozwiązania z zakresu e-mobilności i systemy informacji. Firma jest częścią grupy kapitałowej stadtraum, która od ponad 20 lat dostarcza również profesjonalne oprogramowanie oraz kompleksową obsługę parkingów. W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

  • Udział w opracowaniu projektów infrastruktury komunikacyjnej (projekty organizacji ruchu drogowego, projekty parkingowe, projekty i koncepcje drogowe, rowerowe itp.);
  • Udział w realizowanych przez biuro projektów pod nadzorem Projektanta;
  • Realizacja opracowań projektowych w części opisowej i rysunkowej,
  • Współpraca z projektantami branżowymi,
  • Wykonywanie inwentaryzacji i pomiarów w terenie,
  • Pozyskiwanie wymaganych opinii, uzgodnień, zatwierdzeń itp.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne, specjalność: budownictwo drogowe lub inne komunikacyjne, transport;
  • doświadczenie zawodowe min. 1 rok;
  • znajomość programu typu CAD oraz pakietu MS Office;
  • dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych, prawo jazdy kat. B;
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • odpowiednie narzędzia pracy,
  • udział w ciekawych projektach,
  • dostęp do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego, prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.